Akcie

Na tomto mieste Vám ponúkame prehľad výhodnejšieho cestovania s našou spoločnosťou. Máme pre vás pripravené rôzne typy akcií, ak s nami cestujete častejšie. Taktiež tu nájdete ponuku, kde si na svoje prídu aj cestovatelia v skupinách, pre ktorých tu máme pripravené rôzne typy zvýhodnenia.

Skupinové zľavy

Cestovať v skupine sa u nás oplatí. Zavolajte svojich známych a cestujte so zľavou až 15% z ceny cestovného!

Zľavy pre deti a študentov

autodoprava zlavy ceny akcie
Deti do 15 rokov získavajú v rámci Slovenska 30% zľavu a v rámci Rakúska a ostatných krajín 20% zľavu z ceny cestovného, detskú autosedačku alebo podsedák zabezpečíme bezplatne. Uvedené zľavy platia pri cene nad 30,00€ , ak je suma nižšia ceny sú individuálne.

Denní študenti do 26 rokov získavajú 20% zľavu z ceny cestovného v rámci Slovenska a 10% zľavu v rámci rakúska a ostatných krajín. Uvedené zľavy platia pri cene nad 30,00€, ak je suma nižšia ceny sú individuálne.

Zľavy nie je možné kombinovať avšak vyberieme Vám tú na najvýhodnejšiu zľavu.

O nás

Špecializujeme sa na priame spojenie Východu so Západom republiky. Organizujeme pravidelné linky prepravy osôb po tejto trase spojenú s doručovaním balíkov. Našou hlavnou prioritou sú skúsení vodiči, férový prístup a zabezpečiť pre cestujúcich...

čítať viac

Rýchly kontakt