Kto sme

Preprava osob Vyza Express Logo
Špecializujeme sa na priame spojenie Východu so Západom republiky a Viedňou. Organizujeme pravidelné linky prepravy osôb po tejto trase spojenú s prepravou balíkov. Našou hlavnou prioritou sú skúsení vodiči, férový prístup a zabezpečenie maximálneho komfortu pre cestujúcich, bezpečnosť a prepravu za čo najkratší možný čas.

Samozrejmosťou je vyzdvihnutie zákazníka na jeho adrese a takisto ho dopraviť na adresu, ktorú si želá. Garantujeme vysokú úroveň prepravy, preto je naša flotila vybavená modernými vozidlami s nadštandardnou výbavou, v ktorých je každé miesto poistené.

Naše ciele

Hlavným cieľom je poskytnúť našim klientom tie najprofesionálnejšie služby. Snažíme sa vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám, či už je to osobná preprava alebo preprava balíkov. Flexibilne reagovať na všetky požiadavky a zabezpečiť komplexné riešenia. Chceme zjednodušiť životy našich zákazníkov, spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Prečo si nás vybrať

  • Cestujete na nových motorových vozidlách a vaše sedadlo je poistené na čiastku 35 000 EUR.
  • Máme dlhoročné skúsenosti v medzinárodnej doprave, ktorej sa venujeme od roku 2010.
  • Naši profesionálne zaškolení vodiči vás odvezú z domova na vami požadovanú adresu bez stresu, prestupov, čakania a meškania!
  • S nami si môžete zobrať aj 4ks batožiny (50kg) plus príručná bez akéhokoľvek príplatku!
  • Občerstvenie počas jazdy, Wifi, deka, vankúš a mnoho ďalších vecí je v našich moderne vybavených autách štandardom!
  • Ak chcete poslať balík alebo batožinu, vyzdvihneme ju priamo u vás a dopravíme na vami určenú adresu priamo bez prekladania!
  • Máme pre vás pripravené výhodné ceny cestovného a skupinové zľavy, kde si aj ten najnáročnejší klient príde na svoje!
  • Potrebujete odvoz na letisko, oslavu, svadbu, športové podujatie či služobnú cestu? VYZA Express je ta správna voľba!

O nás

Špecializujeme sa na priame spojenie Východu so Západom republiky. Organizujeme pravidelné linky prepravy osôb po tejto trase spojenú s doručovaním balíkov. Našou hlavnou prioritou sú skúsení vodiči, férový prístup a zabezpečiť pre cestujúcich...

čítať viac

Rýchly kontakt