Recenzie

Zdravíme našich fanúšikov, priateľov a klientov.

Ďakujeme, že využívate naše služby. Názory a hodnotenia sú pre nás veľmi dôležité, lebo len kvôli tomu môžeme napredovať, čoho dôkazom sú Vaše pozitívne recenzie. Záleží nám na každom z Vás a budeme radi, ak sa s nami podelíte o spoločné zážitky poprípade fotografie z ciest.

22.11.2017 - Lenka V. - "Odporúčam, veľmi pohodlný odvoz a so šoférkou Gabikou sme zažili kopec srandy počas cesty, veľmi príjemný a zábavný človek :) naozaj skvelo som sa cítila :) pozdravujem Gabiku."

07.11.2017 - Silvia Z. - "Veľmi rýchla odozva a bezproblémové cestovanie. Odporúčam."

26.10.2017 - Patrik Ch. - "Super pohodlná jazda :) najviac TOP je odvoz z adresy na adresu."

10.10.2017 - Marianna H. - "Veľká spokojnosť, flexibilita, dobrá komunikácia so zákazníkom. Môžem len odporučiť."

05.09.2017 - Ľudmila L. - "Po prvýkrát s VYZA expressom včera a spokojnosť na mojej strane. Rýchla komunikácia a na poslednú chvíľu dohodnutá cesta z Mníchovej Lehoty až do Košíc. Gabika skvelá šoférka, milá, priateľská a pomohla mi s ťažkým ruksakom a taškami až ku bráne. Vďaka."

16.08.2017 - Monika R. - "Odporúčam!!! Príjemná a spoľahlivá vodička; pohodlný Mercedes; občerstvenie počas jazdy.. všetko TOP"

06.07.2017 - Patrik C. -"Dnešnú cestu z BA do Prešova hodnotím 5 z možných 5. Skvelá Gabika ako šofér a samozrejme aj cestujúce, odporúčam a verím že sa možno opäť raz stretneme"

01.03.2017 - Monika P. - "So službami som veľmi spokojná. Spoľahlivosť a presnosť. Príjemný vodič. Odporúčam každému, kto má rád pohodlie za naozaj prijateľnú cenu."

Prečítajte si ďalšie hodnotenia našich spokojných zákazníkov:

Recenzie Vyza Express

Príjemnú a pohodovú cestu Vám praje VYZA Express.

O nás

Špecializujeme sa na priame spojenie Východu so Západom republiky. Organizujeme pravidelné linky prepravy osôb po tejto trase spojenú s doručovaním balíkov. Našou hlavnou prioritou sú skúsení vodiči, férový prístup a zabezpečiť pre cestujúcich...

čítať viac

Rýchly kontakt