Vozový park

MERCEDES VITO TOURER SELECT

mercedes vito tourer select
Mercedes Vito Tourer SELECT je špecialista na mimoriadne pohodlnú prepravu osôb.

Z bezpečnostných a asistenčných systémov vo vozidle Vito Tourer profitujete hlavne Vy - naši cestujúci. Patria tu napríklad sérioví asistenti ako asistent jazdy pri bočnom vetre a asistent sledovania pozornosti, najnovšia generácia adaptívneho elektronického systému stabilizácie, ako aj ochrana v podobe až šiestich airbagov.

Zaujímavým prvkom je ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ, ktorý sleduje odstup od vozidla idúceho vpredu aj mimo miest a upozorní vodiča na možnú kolíziu. Všetky prvky výbavy nášho vozidla majú niečo spoločné: pomáhajú nám, aby ste bezpečne dostali do svojho cieľa.

Pri jazde v našom vozidle vás určite poteší naozaj priestranný interiér. Sedadlá majú robustný látkový poťah a vďaka ergonomickému čalúneniu vám poskytujú pohodlné sedenie aj počas dlhých jázd. Komfort pri cestovaní vám zaručia aj lakťové opierky a nastaviteľné operadlá s opierkami hlavy.

Pozrite si ďalšie fotografie nášho vozidla

O nás

Špecializujeme sa na priame spojenie Východu so Západom republiky. Organizujeme pravidelné linky prepravy osôb po tejto trase spojenú s doručovaním balíkov. Našou hlavnou prioritou sú skúsení vodiči, férový prístup a zabezpečiť pre cestujúcich...

čítať viac

Rýchly kontakt